Blog

Gamtos lankytinos vietos

Last Updated on

Dėl ko geriausia medžioti saulėtekį Nidoje? Jei norite, kad saulėlydis užgniaužtų kvėpavimą, o jūsų širdis praleistų ritmą. Nesvarbu, ar tai puiki data, ar jūs planuojate kaip gydyti akis, šis punktas jums tinka. Štai geriausios gamtos lankytinos vietos.

Saulėtekiai tekantys virš vandens yra tikrai žandikaulį laužantis reginys, kaip gražių atspalvių oranžinės, geltonos ir raudonos šokinėja tarp vandens ir dangaus. Nors Vakarų ropliai saulėlydžio metu sulėtėja už kalnų sukurti auksu spindi visoje įlankoje, įspūdingas vaizdas akyse. Vienintelė problema yra nuspręsti, kuris akyse pamatys pirmas. Abu yra lygūs pretendentai todėl verta anksti pakilti ar popietę pasivaikščioti.

Ieškote traukos kuri turi istorija? Na, nebeieškokite. Mes turime turtingą istoriją, filialus nuo 1880-ųjų, kai ji buvo pastatyta prisitaikyti prie augančių miestelių Kuršių Nerijos pusiasalyje. Per daugelį metų ir kartų, molas turėjo nemažai atnaujinimų, bet buvo pastovi ir mėgstama žvejybos vieta vietiniams gyventojams ateiti su draugais ir šeima, arba patiems mesti meškerę ir atsipalaiduoti.

Vietinis pasirinkimas, kai kalbama apie žvejybos veiklas, yra daug vietos, tiek patyrusiam, tiek ir pradedančiajam žvejui. Nors optimalus žvejybos laikas gali skirtis, žuvų prie molo yra padoriai ištisus metus, tai ir pritraukia žvejus ir moteris mesti meškerę į marias.

Mes visi žinome, žiūrėdami saulėtekio ar saulėlydžio, kai žvejoji, ar net pasivaikščioji, gali būti ištroškęs, darbą gali dirbti iki tol kol esi išalkęs. Laimei netoli yra Viešbutis “Nida”, iki kurio 2 minutės kelio, tiek automobiliu, tiek pėsčiomis.

Kaip tai meiliai beskambėtų, yra ideali vieta atsipalaiduoti, sėdėti ir mėgautis. Su maistu ir gėrimais pasotinti savo troškulį, tik pagerino vaizdą nuostabiu kraštovaizdžiu, ne taip, kaip daugybe maisto įstaigų srityse, siūlo vaizdą tiesiai į marias. Didžiuojasi geriausia nuostabia pakrantės terasa, iš kurios matosi vienas iš geriausių saulėlydžių pasaulyje. Būtent todėl nakvynė Nidoje gali būti tikrai nuostabi.

Kiekvienais metais liepą labiausiai vaizdingas ir ilgiausiai veikiantis dalykas-pramoga, įdomus pamatyti vaizdas, prasideda nuo molo su skirtingais atstumais visiems sportininkų lygiams. Įdomūs paleisti vėjai aplink pusiasalį, ir taip krantinės.

 

Leave a Comment

Recent Posts

Lietuvos kultūra

December 15, 2019

Atostogu patarimai

September 5, 2019

Categories