Blog

Ekskursijos – viskas ką reikia žinoti

Last Updated on

Kiek jos kainuoja? Kas tai? Kas įskaičiuota? Tai yra keletas bendrų klausimų apie pažintines ekskursijas. Nesijaudinkite, aš jums papasakosiu. Ekskursijos – viskas ką reikia žinoti

 

Kruizinis laivas atplaukia į uostą. Bet ką daryti, kai jau esate uoste? Na, nuo čia ir prasideda kruizo ekskursijų galvosūkis. Kruizinės ekskursijos organizuoja nuotykius, išvykas ar veiklą prieinamą kiekviename kruizinių laivų uoste.

Pasirinkite atsipalaiduoti paplūdimyje, nepraleiskite šiltų dienų. Tai gali būti drąsus nuotykis, kaip paviršinis ir giluminis nardymas. Jei kada nors svajojote apie ką nors iš šių – maisto gaminimas Italijoje, Havajuose – banglentės, arba šansas pamatyti pingvinus Argentinoje – tai labai tikėtina, kad jūs galėsite tai padaryti per kruizinę ekskursiją.

Jūsų pasirinkimai gali skirtis, atsižvelgiant į lankomą uostą ir metų laiką. Dauguma uostų siūlo tas pačias pagrindines ekskursijas: apsipirkimas, populiariausios ekskursijos ir istoriniai turai. Dažnai Karibų uoste siūlo atsipalaiduoti papludimyje, nardyti, plaukioti baidarėmis, plaukioti su delfinais, ir daug kitų vandens ir šiltų kraštų pramogų. Europos uostai specializuojasi istorijos, nuotykių ir naujų išgyvenimų srityje. Aliaskoje uostai siūlo kartą gyvenime patirti artimesnį santykį su gyvūnija ir gamta. Kai kurie kruizai siūlo specializuotas ekskursijas konkrečiose vietose.

Čia puikiai tiktų pasakymas „riba – tai dangus“, kai kalbama apie norimą ekskursiją. Pasirinkimas be galo didelis. Būtent todėl poilsis Nidoje toks puikus.

 

Ko tikėtis kruize

Pirmiausia, tikėkitės daug laiko. Kruizinės ekskursijos yra didelė dalis to, kas daro kruizines keliones ypatingomis. Jūs gaunate galimybę pabūti kur norite ir daryti ką norite!

Jei tikitės pamatyti labai daug dalykų, kartais galite pritrūkti laiko. Tikėkitės, kad busite nustebinti. Tikėkitės praleisti dieną su visiškai svetimais (dažnai sutinkama puikių žmonių ekskursijos metu ir greitai užsimezga draugystė).

Nepamirškite šių patarimų. Pasiimkite vandens butelį ir užkandžių. Jei užsiimsite vandens pramogų veikla, neabejotinai pasiimkite drabužių ir papildomą rankšluostį pakeitimui. Pasiimkite šiek tiek pinigų, vieną kreditinę kortelę ir asmens tapatybės dokumentą su nuotrauka (jokiu būdu nesivežkite visų savo pinigų ar visų savo kortelių – pasilikite likusius savo kambaryje). Susižinokite savo kruizinio laivo skubios pagalbos numerį. Pasiimkite laikrodį, nustatytą laivo laiku. Jei tai ekskursija anksti ryte, susidėkite viską iš vakaro.

 

Kaip ir kur užsakyti kruizines ekskursijas?

Užsakyti privačią ekskursiją yra puikus būdas gauti kajutę vaizdu į uostą. Privatūs turai siūlo mažesnes, labiau intymias galimybes ir gali labai dažnai būti pritaikyti pagal jūsų poreikius. Jei norite sustoti ir praleisti daugiau laiko kažkurioje vietoje, šie turai gali suteikti jums lankstumo tai padaryti. Kelionių vadovai dažnai žino besislėpiančius perliukus uostuose (nes vadovai paprastai yra ilgalaikiai gyventojai). Turėtumėte užsisakyti šias keliones prieš išvykdami į savo kruizą. Užsisakydami įsitikinkite, kad jūs išsiaiškinote viską su kranto ekskursijos bendrove.

 

Kranto ekskursijos gali suteikti visa tai iš awesome atostogos patirtį tikrinant kažką ne savo kibirą sąrašą. Pasinaudokite kiekvienu kranto ekskursijų patirtį, kurią galite-tai gali būti kartą gyvenime galimybę.

Leave a Comment

Recent Posts

Lietuvos kultūra

December 15, 2019

Atostogu patarimai

September 5, 2019

Categories