Nakvynė Nidoje

Jau kurį laiką Lietuvos pajūryje pastebima tendencija rinktis tokią nakvynę, kuri būtų patogi, jauki ir kukli. Ne išimtis ir nakvynė Nidoje, į kurią keliautojai atvyksta norėdami pasigrožėti per daugybę metų susiformavusia gamta ar tiesiog bėgdami nuo miesto šurmulio.

Ieškant nakvynės Nidoje galima rasti įvairių variantų – vienos apgyvendinimo įstaigos įsikūrusios arčiau miestelio centro, kitos arčiau jūros ir paplūdimio, trečios įrengtos atokiai (miestelio pakraštyje), tačiau poilsiautojams dovanojančios visišką ramybę ir tylą. Apgyvendinimą Nidoje kiekvienas keliautojas gali rinktis įvertinęs savo poreikius ir kelionės tikslus (pažintinė, poilsinė ar darbo reikalais).

Taip pat nakvynė Nidoje gali būti siūloma su pasirinktinais patogumais – vienose apgyvendinimo įstaigose siūlomi tik būtiniausieji patogumai (bendri dušai, tualetai), o kituose yra atskiri vonios kambariai, įrengtos virtuvės (su šaldytuvu, orkaite, mikrobangų krosnele, virduliu ir būtinais įrankiais), televizorius, internetas, siūloma nemažai papildomų paslaugų ar pramogų.

 

Nakvynė Nidoje poilsio namuose

 

Pavyzdžiui, poilsio namuose „Nidos gaiva“ ne tik moderniai ir komfortiškai įrengti kambariai, jaukūs baldai ir patogios lovos, bet taip pat yra ir erdvi terasa – tiek ramiai popietei su knyga, tiek smagiam vakarui su draugų kompanija ar šeima.

Šių poilsio namų šeimininkai siūlo ir dviračių nuomos paslaugą, kurią itin mėgsta aktyvaus poilsio mylėtojai arba tie svečiai, kurie į Nidą atvyko tik trumpam, tačiau nori pamatyti kuo daugiau lankytinų objektų (gintaro galeriją-muziejų, etnografinį žvejo namelį-muziejų, Tomo Mano vasarnamį, Ž. P. Sartrui, Maestro Vytautui Kernagiui ar G. D Kuvertui skirtą paminklą, garsųjį Nido švyturį ir pan.), pagauti ir įamžinti kuo daugiau gražių akimirkų, gamtos vaizdų (Parnidžio kopas, senų pušynų fragmentus, ryte romantiškai tekančią ar vakare besileidžiančią saulę, Baltijos jūrą ar auksu tviskančius paplūdimius) arba patirti smagių nuotykių (aplankant Nidoje organizuojamus renginius). Dviratis tam – puiki priemonė, leidžianti greitai ir patogiai nuvykti ten, kur labiausiai norima, pamatyti daugiau ir laiku grįžti į apgyvendinimo įstaigą, kurioje lauks puikiausia nakvynė Nidoje!

Nakvynė Nidoje , poilsio namuose „Nidos gaiva“ turi ir kitą svarbų privalumą – kambariai čia jaukūs, švarūs ir tvarkingi. Jie tarsi primena šiltą ir malonią namų atmosferą. Čia egzistuoja taisyklės, numatančios poilsio (ramybės) valandas, kad visi svečiai galėtų išsimiegoti ir kokybiškai pailsėti. Poilsio namų „Nidos gaiva“ šeimininkai yra svetingi ir visuomet pasiruošę draugiškai priimti Nidos svečius, patarti ir pasiūlyti smagių pramogų.

Tiesa, dar vienas svarbus aspektas – nakvynę Nidoje galima rasti bet kurio sezono metu, t. y. tiek žiemą, tiek vasarą. Skirtumas tik toks, kad vasarą patariama nakvynę Nidoje išsirinkti ir rezervuoti iš anksto, nes paskutinę minutę ieškant kambario išlieka vos kelių procentų tikimybė ją rasti, ypač tokią, kuri pateisintų lūkesčius. Tuo tarpu žiemą Nidoje išsirinkti kambarį paprasčiau ir lengviau, nes tokiu metu Nidoje lankosi mažiau žmonių, sumažėja šurmulys, dirba mažiau vietinių kavinukių ir siūloma mažiau atrakcijų, todėl ir nakvynę Nidoje susirasti patogiau ir ji dažnai būna pigesnė, nei vasaros sezono metu.

Jei ieškote vietos, kurioje galėtumėte pailsėti, atgauti jėgas, kuri padėtų atkurti sveikatos būklę, kuri įkvėptų naujiems darbams, motyvuotų išsikelti naujų gyvenimo tikslų ir leistų pasijausti dar laimingesniais – Nida tam puiki vieta. O tinkamai pasirinkta nakvynė Nidoje tik dar labiau sustiprins teigiamas emocijas ir atostogų (ar kito vizito) kokybę.

Neabejojame, kad Nidoje kiekvienas atras savo poilsio ir ramybės kampelį, atitinkantį individualius poreikius, tad nakvynė Nidoje taps nepamirštama ir pati geriausia!